20.10.2013

Some autumn photos from Slovakia and Cracow

Hej! Dzisiaj będzie duuużo zdjęć, serio. Pierwsza część będzie się składała ze szkolnej wycieczki na Słowację do Jaskini Bielskiej, Starego Smokowca, Wodospadów Zimnej Wody i Hrebienok.  Druga to wczorajsze warsztaty fotograficzne ze szkolnego kółka w Krakowie :) Oczywiście, po zrobieniu kilkunastu zdjęć rozładował mi się aparat (ma się to szczęście), na szczęście jednak moja przyjaciółka Aga poratowała mnie swoim telefonem, który robi bardzo dobre zdjęcia (minusem jest tylko brak zooma, ale trudno). Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają :)

Wycieczka była bardzo udana, oczywiście najfajniej było w autobusie (What does the fox say?), wstąpiliśmy też do McDonalda (największa atrakcja), no i się nachodziliśmy baaardzo dużo. Szkoda, że nie mam zdjęć z jaskini, ale nie wolno było robić (znaczy się jedno zrobiłam, ale z ukrycia, więc jest takie sobie). Na początku nie chciałam jechać, ale na pewno nie żałuję :) Najbardziej podobały mi się wodospady, serio były świetne, szczególnie na żywo.


 W drodze do jaskini


 Przy wejściu do Jaskini Bielskiej


 Kościółek w Starym Smokowcu


 Kolejka ze Smokowca na Hrebienok


 Wodospady Zimnej Wody
 

 Kamienie Maka-Paki! :D


 Przeźroczysty smoczek, bardzo ciekawe ;) Ale zdjęcie fajnie wyszło :)


 Idziemy, idziemy... Długo jeszcze?


Targ w jakimś miasteczku, taki wybór magnesów... To był mój największy problem w tym tygodniu, serio. Ale w końcu wybrałam :D

Na plener pojechaliśmy na Salwator i pod Kopiec Kościuszki. W sumie to spędziliśmy tam ze 4,5 godzin, ale było super. Razem z panem obgadywaliśmy sobie innych nauczycieli, zawsze spoko ;) Ale pan jest wyluzowany i jest jednym z naszych fajniejszych nauczycieli, więc nie ma sprawy. No i oczywiście zrobiliśmy mnóstwo zdjęć (stwierdzam, że większość jak zwykle nie nadaje się do użytku zewnętrznego). Na szczęście kilka w miarę dobrych się znalazło, dlatego zapraszam do oglądania :)Zdjęcie zrobione przez moja przyjaciółkę Agę :)


Do napisania, papa! <3

2 komentarze: